Vážení zákazníci, naše prodejna v Kobylisích je pro Vás otevřena PO-PÁ - 8,00-18,00. Výdej e-shopu na prodejně v Hostivaři PO-PÁ 8,00-18,00, SO 9-12 (platba pouze hotovosti). Těšíme se na Vaší návštěvu, SKANTEX

Služba SKANTEX dream delivery

skantex-dream-delivery_1

 

Pohodlný nákup ložního povlečení, prostěradel, přikrývek a celkově našeho sortimentu z našeho e-shopu. Po domluveném termímu Vám zboží zavezeme přímo k Vám domů a Vy si tak můžete na místě podívat, porovnat nebo sladit barvy a vybrat si tu nejlepší variantu pro Vás a to vše z pohodlí vašeho domova.

 

Výhody služby Dream delivery:

V klidu si vyberete naživo například ložní povlečení a k tomu můžete vylaďit barvu prostěradla do vašeho interiéru a to vše v pohodlí vašeho domova.

Například: Líbí se Vám více druhů ložního povlečení a na monitoru se vám nezdají barvy nebo dezén jak vypadá ve skutečnosti? Pak je služba právě pro Vás! Rádi přijedeme k Vám domů a dezény přivezeme a Vy si tak můžete vybrat (porovnat) naživo, co se vám nejvíce líbí.

 

Jak služba funguje:

1. napište nám e-mail na objednavky@skantex.cz nebo zavolejte k nám do obchodu na tel. číslo 284 688 223 o které zboží máte zájem. Pokud budete posílat email, nezapomeňte zadat adresu a vaše telefonní číslo, na které se vám ozve náš kurýr s přesnou domluvou termínu, v jaký den a čas by se vám hodilo, aby kurýr přijel.

2. naše služba funguje pouze na území Prahy a jeho blízkého okolí a obvykle v čase Po-Pa 8-18 h.

3. poplatek za rozvoz a službu po celé Praze je 495 Kč. Pokud ovšem objednávka přesáhne 5000 Kč je služba zcela ZDARMA.