Vážení zákazníci, naše prodejna v Kobylisích je pro Vás otevřena PO-PÁ - 8,00-18,00. Výdej e-shopu na prodejně v Hostivaři PO-PÁ 8,00-18,00, SO 9-12 (platba pouze hotovosti). Těšíme se na Vaší návštěvu, SKANTEX

PROŠÍVANÝ POLŠTÁŘ - FACIE 95 - 70x90 cm

4478

Základním znakem výrobkové řady FACIE 95 je provedení přikrývek a polštářů v kvalitě, která dovoluje praní při 95 °C při současném zachování všech kvalitativních parametrů i příznivé cenové relace. Tento program je veden jako tzv. vyvářecí a je určen především pro profesionální lůžková a zdravotnická zařízení a dětské domy. 


590 Kč
Kategorie: Výrobky SKANTEX®
Záruka: 24 měsíců

Zvolte variantu

  • velikost:: polštář 70x90 cm
    • Kód: 4478 |
    • Skladem
    590 Kč
       
 

Vrchní materiál

Vrchní materiál je polyesterové mikrovlákno s vyvářecí úpravou velmi příjemné na omak. Vhodně zvolené prošití přikrývky a polštáře a následné konfekční dokončení olemováním fixuje polyesterovou výplň tak, že i při průmyslovém praní, odstřeďování i sušení nedochází k jejímu posunu a tvarové deformaci. Nespornou výhodou přikrývek a polštářů FACIE 95 je získání a udržení nejvyšší možné hygienické čistoty a zdravotní nezávadnosti praním při teplotách do 95 °C (označeno na každém výrobku na našívací etiketě se symboly údržby) při zajímavé pořizovací ceně. 

Náplň polštářů a přikrývek

Jako náplň je použito thermicky pojené polyesterové rouno ze směsi speciálních polyesterových vláken. Polštáře jsou doplněny polyesterovými kuličkami/vločkami nebo polyurethanovými /molitanovými/ tyčinkami, vše podle přání zákazníka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: